Teen Titans GO Figure

Teen Titans GO Figure Android için

Ufacık Titans 2!

Teeny Titans takiben, Teen Titans GO! Figür, çözülmemiş olan, Teen Titans'ı işten çıkarabilecek bir gizemin dibine ulaşmaya çalıştığınızı görüyor.Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Bol oyun derinliği
  • Çok özelleştirme

DEZAVANTAJLAR

  • Sezgisel olmayan harita / yol noktası sistemi
  • Hit ve müzik özledim

Teeny Titans takiben, Teen Titans GO! Figür, çözülmemiş olan, Teen Titans'ı işten çıkarabilecek bir gizemin dibine ulaşmaya çalıştığınızı görüyor.

İlginç çizgi roman eğlenceli

Kalbinde, Teen Titans GO! Şekil üç dönüş tabanlı dövüş oyunu üçtür. Bir gizemi çözmek ve Teen Titans'ı kurtarmak için oyunun hikayesi boyunca oyunun hikayesi boyunca ilerlerken, kötü adamlarla karşı karşıya kalacaksınız. Ekibinizi hem kozmetik hem de daha güçlü hale getirmek için seviyelendirerek özelleştirebilirsiniz. Oyun, Teen Titans'ın herhangi biri olarak oynayabileceğiniz tam bir hikaye moduna sahiptir. Gotham City ve Metropolis'i ve Jump City'nin Teen Titans evini keşfedebilirsiniz.

Aldatıcı İyi Bir Oyun

Oyunun çizgi doğası, küçük çocuklar için sadece rahat bir oyun olduğunu düşünebilir, ancak olgun oyuncuların takdir edeceği derinlik ve zorluklar vardır. Ancak bu mükemmel değil. Harita sezgisel değil ve yol noktası sistemi kullanmak zor olabilir ve müzik biraz hit ve özledim. Ama bu Teen Titans'ın ötesinde! Şekil iyi yapılmış, eğlenceli bir oyun.

android için Aksiyon en fazla indirilenler

Teen Titans GO Figure

İndir

Teen Titans GO Figure 1.1.4

Teen Titans GO Figure hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×